Masáže

Domů Nabídka služeb Fotky Diskuse Osvědčení Kontakt


Nabídka služeb

Klasická Švédská masáž

Švédská masáž popsaná kolem roku 1830 (Per Henrik Ling) se v západních kulturách považuje za základní formu masáže. Využívá různé typy tření a hnětení; využívá se hlavně na ošetření bolestí zad, namožených svalů, nespavosti a problémů spojených se stresem. Provádí se s olejem, popřípadě s použitím aromaterapie a proto je vhodná k uklidnění a k relaxaci těla a k uvolnění napětí a stresu.

Masáž lávovými kameny – HOT STONES

Masáž lávovými kameny je typ masáže, kdy se používají nahřáté lávové kameny, které se pokládají na specifická místa na těle (čakry, energetické dráhy, problematická „zatuhlá“ místa), nebo se s kameny prohřívá a masíruje. Ideální je kombinace všeho za účelem maximální pomoci. Masáž stimuluje krevní oběh a lymfatický systém, hluboce relaxuje a harmonizuje a napomáhá detoxikaci organismu.

Anticelulitidová masáž s ozónovým zábalem

Rozhodně to není masáž, při které by se dalo usnout. Cílem této masáže je mechanicky rozrušit tukovou tkáň. Masáž je tedy prováděna velmi svižně a více do hloubky, než masáž klasická. Tím dochází k maximálnímu prokrvení masírované oblasti s následným odbouráváním tukové tkáně. Po masáži se do ošetřené oblasti vetře aktivní ozón, který má výrazný regenerační účinek a vyhlazuje pokožku. Vstřebávání ozónu ještě podpoříme tlakovým zábalem, ve kterém si poležíte 30 minut. Již po první masáži jsou vidět změny. Pro trvalý účinek se doporučuje 6 - 8 aplikací ideálně vždy po týdnu.

CENÍK MASÁŽÍ

KLASICKÁ ŠVÉDSKÁ MASÁŽ

Záda a šíje 45 minut 300 Kč

Dolní končetiny 45 minut 300 Kč

Celé tělo 120 minut 700 Kč

ANTICELULITIDOVÁ MASÁŽ + OZONOVÝ ZÁBAL

Stehna a hýždě 60 minut 420 Kč

Permanentka 7+1 2.940 Kč

MASÁŽ LÁVOVÝMI KAMENY – HOT STONES

Záda a šíje 45 minut 400 Kč

Celé tělo 120 minut 950 Kč